Geziyoz Kullanım Sözleşmesi

Geziyoz Kullanım Sözleşmesi


Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.geziyoz.com sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
www. geziyoz.com sitesinin tüm hakları Nurdan Tur.Tic.Sey.Yay.Teks.İnş.Taş. İth.İhr.Ltd.Şti’ne ait olup sitede ver alan tüm tur ve aktiviteler şirket bünyemizde faaliyet gösteren Splash Travel Seyahat Acentesi tarafından ifa edilmektedir. (tüzel kişiliğimiz bundan böyle
Nurdan Tur.Tic.Sey.Yay.Teks.İnş.Taş. İth.İhr.Ltd.Şt olarak anılacaktır)
www.geziyoz.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazı, tasarım, yazılım, resim/fotoğraf ve benzeri fikir ürünleri, Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat ile korunmaktadır. Bu ürünlerin hiç biri, Splash Travel Seyahat Acentesi`nin  yazılı izni olmadan kullanılamaz olup herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri ve izinsiz kullanımları kanunen yasaklanmıştır.

Kullanıcı Yükümlülükleri:
www.geziyoz.com sitesinde rezervasyon yapan veya üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.geziyoz.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Splash Travel sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar (Linkler):
www.geziyoz.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bilgi ve reklam amaçlı bağlantı (link) verilebilir. www.geziyoz.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Splash Travel sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların Splash Travel Seyahat Acentesi nınYollayacakları Bilgiler ve Gizlilik:
www.geziyoz.com sitemizi ziyaretiniz sırasında bağlantınızı tanımlayan IP adresi, İnternet tarayıcınızın tipi, sitemizde geçirdiğiniz süre, eriştiğiniz sayfalar ve yönlendiren sitenin adres bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar hiç bir ziyaretçinin kimliğini tanımlamaya olanak vermemektedir ve sadece istatistiksel amaçlı olup size daha iyi hizmet vermek amacı için kullanılmaktadır.
İnternet sitemizi kimliğinizi belirtmeksizin veya hiç bir bilgi girişi yapmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak site üzerinden online rezervasyon yapmak veya bilgi talep etmek için kişisel bilgi girişi yapmanız gerekmektedir. Bu yolla elde edilen isim, adres, telefon numaraları, e-mail adresleri vb. gibi şahsi bilgileriniz yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece, herhangi bir üçüncü şahıs veya kurum ile kendi onayınız olmadan asla paylaşılmamaktadır.

Hak ve Sorumluluklar:
Splash Travel, www.geziyoz.com sitesinde bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmekle birlikte site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. Splash Travel www.geziyoz.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı Splash Travel’e sorumluluk yüklenemez.

Splash Travel, sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.geziyoz.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.
Splash Travel bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) Nurdan Tur.Tic.Sey.Yay.Teks.İnş.Taş. İth.İhr.Ltd.Şti
www.geziyoz.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan Nurdan Tur.Tic.Sey.Yay.Teks.İnş.Taş. İth.İhr.Ltd.Şti’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.